در صورت استفاده از مرورگر Mozilla Firefox ابتدا بر روي دكمه انتخاب شهر محل تولد كليك نماييد و شهر محل تولد خود را انتخاب نماييد در صورتيكه پنجره شهر محل تولد باز نگردد منوي Help->Restart with Add-ons Disabled را انتخاب نماييد (يا با فشردن همزمان كليد alt و H گزينه مذكور را انتخاب نماييد) و در سئوالات بعدي به ترتيب دكمه Restart و سپس دكمه Refresh Firefox و مجددا Refresh Firefox را كليك نماييد و پس از بسته و باز شدن مرورگر، مجددا امتحان نماييد تا پنجره شهر محل تولد باز گردد و سپس فرايند ثبت نام خود را ادامه دهيد.


نحوه تكميل فرم

در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.
3.پس از ورود اطلاعات و ذخيره اطلاعات ،يك كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل شما ارسال مي گردد.
4. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك خود  مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
5. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي خود را عينا در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)

متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت (به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.
ثبت نام متقاضي در سامانه درخواست ها
نام:
*
نام خانوادگی:
*
نام پدر:
*
تاریخ تولد:
* * *
شهر محل تولد:
*
استان محل تولد:
شماره شناسنامه:
*
شهر صدور شناسنامه:
*
استان صدور شناسنامه:
کد ملی:
*
جنسیت:
*
وضعیت تأهل:
*
اطلاعات رشته هاي تحصيلي گذرانده شده در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان
لطفا اطلاعات رشته هاي تحصيلي گذرانده شده در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان را به تفكيك براي هر مدرك اخذ شده به صورت كامل پر گردد.
جهت اضافه كردن مدرك با كليك بر روي دكمه " اضافه كردن سطر " مدرك خود را ثبت نماييد. 
ردیفرشته تحصیلیمقطع/دانشکدهسال ورودسال فراغتحذف
1
*
دوره آموزشی:
*
شماره دانشجویی در رشته مقطع دانشکده تحصیلی:
*
آدرس محل سکونت
شهر یا شهرستان محل سکونت:
*
استان محل سکونت:
خیابان اصلی:
*
خیابان فرعی:
کوچه:
پلاک:
*
مجتمع/ساختمان:
زنگ/واحد:
*
طبقه:
کد پستی 10 رقمی:
*
شماره تلفن:
*
کد تلفن شهرستان:
*
آدرس پست الکترونیکی:
*
تلفن همراه:
*
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است