کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 

بسمه تعالي

 دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان، بزرگترين گنجينه و سرمايه علمي و معنوي اين مركز و بالطبع كشور بزرگ جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شوند.حفظ شان و منزلت گنجينه هاي علمي كشور و بزرگداشت و تكريم جايگاه ارزنده آنان وظيفه اي بس مهم و خطير به شمار مي رود.معاونت آموزشي دانشگاه در راستاي تحقق اين مهم و احترام به وقت و سرمايه اين عزيزان سامانه ارتباط مجازي با دانش آموختگان را راه اندازي نموده است.اين سامانه با هدف پاسخگويي مستقيم و آسان به نيازهاي عمده دانش آموختگان در ارتباط با صدور انواع مدارك و گواهينامه هاي تحصيلي راه اندازي شده است.تمامي دانش آموختگان گرانقدر دانشگاه از اين پس با مراجعه به اين سامانه و تكميل مراحل ثبت نام و درخواست خود قادر خواهند بود بدون نياز به حضور در دانشگاه از طريق شركت پست جمهوري اسلامي ايران مدارك مورد نياز را دريافت نمايند.ما مفتخر از انجام اين خدمت به شما بزرگواران بوده و مشتاقانه منتظر دريافت پيشنهادات و نظرات ارزشمندتان براي ارتقاء و بهبود خدمات در اين سامانه خواهيم بود.
 
 هدف از ايجاد سامانه:
1. صدور مدارك دانش آموختگي بصورت غير حضوري
2. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي
3. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
4. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر اصفهان
5. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين
6. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان

چگونگي عضويت در سامانه
دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي اصفهان از پذيرش حضوري دانش آموختگان معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را با توجه به دستورالعمل زير پر نماييد و منتظر ارسال كلمه عبور پس از تاييد دانش آموختگي خود باشيد.

در صورت استفاده از Gmail  و يا Yahoomail، لطفا پوشه Spam را جهت دريافت ايميل چك فرماييد.

نحوه تكميل فرم
در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.

3. پس از ورود و ذخيره اطلاعات، يك  كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل شما ارسال  مي گردد.

4. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيكي خود  مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
5. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيكي (email يا gmail) شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي خود را عينا در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)

- همچنين درصورت مواجه شدن با مشكل و ابهام وهرگونه سئوال در خصوص ارائه مدارك دانش آموختگي، در روزهاي اداري ساعت 13-10 با شماره هاي زير با كارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمائيد.

شماره تماس كارشناسان مربوط به:

مقاطع پزشكي عمومي، تخصص، فوق تخصص و فلو شيپ: 03137928051

مقاطع كارداني، كارشناسي پيوسته، كارشناسي ناپيوسته، امور بين الملل و ترجمه مدارك: 03137928052

مقاطع دكتري دندانپزشكي، تخصصي دندانپزشكي، داروسازي، صدور دانشنامه: 03137928056

مقاطع كارشناسي ارشد و پي اچ دي: 03137928054

 متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت (به جز ايام تعطيل ) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.

6. متقاضيان گرامي در صورت بروز مشكلات فني، مهندسي در طول مراحل ثبت اطلاعات وارائه تقاضا از قبيل (تكميل فرم پيش ثبت نام، آپلود مدارك و ....) با شماره تلفن (7)77643586-021 (شركت پشتيباني سامانه) تماس حاصل فرمائيد.


***توجه: دانش آموخته گرامي پس از ثبت نام در سامانه و دريافت كلمه عبور، قبل از ورود به سامانه جهت سهولت بار گذاري مدارك لازم مشخصات عكس ارسالي را مطابق با مشخصات زير تنظيم و ويرايش نماييد.

 
 عكس پرسنلي 4*3 (لطفاً هنگام اسكن كردن Resolution اسكنر خود را روي 300DPI تنظيم نموده و عرض عكس 300px و ارتفاع عكس 400px باشد.)

 براي آگاهي از كيفيت عكس قبل از upload نمودن آن اينجا كليك كنيد.


 جهت ورود به فرم پيش ثبت نام بر روي اين لينك كليك نماييد